Akce školy - aktuality
   
  Vítejte na stránkách Základní umělecké školy Praha 1, U Půjčovny 4
   
 
Informace k zahájení školního roku 2015/2016
 


HUDEBNÍ OBOR:

Domluva rozvrhu - hudební nástroje - úterý 1. 9. 2015 po 13 hodině, budova ZUŠ U Půjčovny 4, Praha 1, pokud se s Vámi nedomluví vyučující jinak.

Kolektivní výuka hudebního oboru:

Žáci PHV (Přípravné hudební výchovy):
První informační hodina pro rodiče a děti ve čtvrtek 3. 9. 2015 v 16 hodin, sraz před budovou ZŠ Jindřišská 32.

Hudební nauka:
Výuka začíná v pondělí 7. 9. 2015 dle rozvrhu.

Poslechový seminář:
Pro žáky 1. a 2. ročníku 2. stupně (zváni jsou i další zájemci i z řad rodičů).
První seminář - čtvrtek 24. 9. 2015 od 18 hodin - termíny seminářů.

Nedílnou součástí výuky na naší škole je předmět Kulturní praxe.


TANEČNÍ OBOR:

Moderní tanec:
Výuka začíná v pondělí 7. 9. 2015 od 14 hodin. Bližší informace u vyučující.

Historický tanec:

Výuka začíná ve středu 2. 9. 2015 od 16 hodin. Bližší informace u vyučujícího.

Všem našim žákům přejeme úspěšný start do nového školního roku !

 
 
Přijímáme nové žáky a žákyně na školní rok 2015/2016
 
Výsledky přijímacích zkoušek do hudebního oboru.

Rozšiřujeme taneční obor a přijímáme nové žáky do tanečního oboru.
 
Gratulujeme k umístění v krajském kole soutěže žáků ZUŠ
   
 
SOUTĚŽ ŽÁKŮ ZUŠ VE HŘE NA DECHOVÉ NÁSTROJE

KRAJSKÉ KOLO PRAHA
24. - 27. BŘEZNA 2015

 
Kamila Uherková I. cena
s postupem do ústř. kola
8. kategorie saxofon
ze třídy p. uč. Martina Hejska, klavírní doprovod Vladimír Jelínek
       
Adéla Machoňová I. cena 7. kategorie zobcová flétna
ze třídy p. uč. Petra Budína, doprovod Petr Budín - fagot
       
Karolina Dvořáková III. cena 1. kategorie saxofon
ze třídy p. uč. Martina Hejska, klavírní doprovod Vladimír Jelínek
       
Veronika Beránková III. cena 1. kategorie saxofon
ze třídy p. uč. Martina Hejska, klavírní doprovod Vladimír Jelínek
       
Martin Macháček čestné uznání 1. stupně 5. kategorie zobcová flétna
ze třídy p. uč. Jaroslava Řepky, klavírní doprovod Jitka Sochová
       
Kamila Uherková čestné uznání 8. kategorie flétna
ze třídy pí.uč. Ireny Šedivé, klavírní doprovod Hana Šimerová
       
SOUTĚŽ ŽÁKŮ ZUŠ VE ZPĚVU

KRAJSKÉ KOLO PRAHA

16. - 20. BŘEZNA 2015

 
Alžběta Šimova II. cena 0. kategorie zpěv
ze třídy pí. uč. Slavěny Drášilové, klavírní doprovod Vladimír Jelínek
   
 
 
Ke stažení
 
V dokumentu Organizace školního roku (MS Office doc) se dozvíte, jaké prázdniny ve školním roce 2015/2016 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo
 
 
Rozvrh hodin v kolektivní výuce hudebního oboru
 
Rozvrh hodin v hudební nauce a přípravné hudební výchově ve šk. roce 2015/2016
 

© Jiří Socha 2008
kontakt: malabry@seznam.cz
hlavní stránka -- mapa stránek -- kontakty
Kopírování obsahu stránek zus-upujcovny.cz jen se souhlasem vlastníka stránek.
kódování stránky utf-8
hostováno na serveru Savana